Учителі в онлайні

Сертифікація

Для проходження курсу Microsoft «Учителі в онлайні» ви маєте записатися на навчання у регіонального координатора, прийняти участь у двох вебінарах і опанувати навчальні матеріали, опубліковані на цьому сайті.

Щоб отримати сертифікат про успішне навчання за курсом Microsoft «Учителі в онлайні», необхідно:

 1. Створити поштову скриньку на сайті shkola.org.ua, вибравши кнопку "Електронна пошта" у меню сайту.
 2. У своєму середовищі на сайті shkola.org.ua розмістити у службі SkyDrive (сховище файлів) текстовий документ Word, який міститиме копії екранів, що підтвердять виконання слухачем таких дій у його середовищі shkola.org.ua:
  • створення групи з кількома учнями;
  • завантаження навчальних матеріалів (декілька типів) у середовище свореної ним групи;
  • календар його групи разом із одним із робочих календарів, у яких є кілька подій;
  • створення блогу (не обов'язково);
  • спілкування у Messenger.
 3. Надати спільний доступ до цього документа і надіслати посилання на документ на електронну адресу тренера, регіонального координатора і менеджера з організаційних питань курсу «Учителі в онлайні» Ніни Стрілець (nstrelez@shkola.org.ua).
 4. Зареєструватися в освітній мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» із своїм ідентифікатором Windows Live ID або shkola.org.ua. Якщо ви раніше не реєструвалися у мережі, застосовуйте для рeєстрації ідентифікатор на shkola.org.ua.
 5. У своєму середовищі на shkola.org.ua розмістити у службі SkyDrive текстовий документ, який міститиме копії екранів, що підтвердять виконання слухачем таких дій у мережі:
  • заповнення свого профілю і профілю свого навчального закладу;
  • участь у кількох обговореннях мережі;
  • створення власного обговорення.
  ПРИМІТКА. Створюйте власне обговорення лише у разі, якщо ви дійсно плануєте бути його активним учасником.
 6. Надати спільний доступ до цього документа і надіслати посилання на документ на електронну адресу тренера, регіонального координатора і менеджера з організаційних питань курсу «Учителі в онлайні» Ніни Стрілець (nstrelez@shkola.org.ua).