IV. Огляд технологій та ресурсів, призначених для освітян

13. Програми і ресурси для підтримки навчального процесу

13.5. Microsoft Photosynth

Microsoft Photosynth — це клієнт-серверна технологія, яка дозволяє переглянути панорамну фотографію або віртуальний тур тієї чи іншої архітектурної пам’ятки, створений із заздалегідь підготовлених фотографій високої якості. Отримані таким чином знімки можна показати друзям на Facebook, опублікувати їх у Bing Maps, розмістити на власному веб-сайті.

Щоб мати можливість користуватися Microsoft Photosynth, спочатку необхідно зареєструватися на сайті http://photosynth.net, а потім завантажити програми Image Composite Editor (для створення панорам) та Photosynth (для створення віртуальних турів). Для перегляду на зазначеному сайті панорамних фото, зроблених іншими користувачами, реєстрація не знадобиться.

Перегляд панорамних знімків

У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку http://photosynth.net.

Виберіть одну із запропонованих категорій панорамних знімків і турів. Ви також можете ввести в поле пошуку назву місцевості або архітектурної споруди, яку хочете побачити. Пошуковий запит краще скласти англійською мовою або мовою країни, до якої територіально належить потрібна вам місцевість. Для перекладу користуйтеся Bing Translator.

Клацніть панораму або тур, який вас зацікав, і перегляньте його.