IV. Огляд технологій та ресурсів, призначених для освітян

12. Програми і засоби для підвищення продуктивності

12.4. Windows Live Messenger

Клієнтська програма Windows Live Messenger, подібно до своєї веб-версії, призначена для обміну миттєвими повідомленнями. Проте її головною перевагою у порівнянні з веб-версією є можливість одночасного обміну миттєвими повідомленнями між учасниками групи Windows Live в режимі чату. Принцип роботи цієї програми вам відомий: контакт необхідно додати у список друзів у Messenger, потім клацнути його і розпочати бесіду.

Огляд інтерфейсу

Щоб запустити програму Windows Live Messenger, виконайте команду Пуск>Всі програми>Windows Live Messenger. Вкажіть дані свого ідентифікатора Windows Live ID і клацніть кнопку Увійти.

У лівій частині вікна програми відображаються новини, що стосуються членів вашої спільноти, у правій — групи, категорії та друзі. Різниця між групою та категорією полягає в тому, що категорія використовується лише для впорядкування контактів і являє собою список розсилки Windows Live Hotmail.

Обмін миттєвими повідомленнями між учасниками групи

Для запуску програми Windows Live Messenger виконайте команду Пуск>Всі програми>Windows Live Messenger. Уведіть дані свого ідентифікатора Windows Live ID і клацніть кнопку Увійти.

За потреби додайти контакт в список друзів у Windows Live Messenger, відкрийте меню Додати, виконайте команду Додати друга та вкажіть електронну адресу контакту.

Розпочніть розмову з кимось із друзів, а потім запросіть до неї третього учасника, клацнувши кнопку Запросити.