IV. Огляд технологій та ресурсів, призначених для освітян

12. Програми і засоби для підвищення продуктивності

12.3. Windows Live Writer

Хоча клієнтську програму Windows Live Writer називають редактором блогів, призначена вона насамперед для додавання записів на блог і забезпечує можливість робити це у зручний для користувачів спосіб. Крім того, за допомогою Windows Live Writer можна змінювати теми блогів, додавати компоненти Plug-ins (ці компоненти дозволяють розширити стандартний функціонал блогу), а також переходити до адміністративної панелі керування блогом у браузері.

Windows Live Writer підтримує низку різноманітних служб блогів, зокрема Wordpress.

Запуск програми Windows Live Writer і підключення облікового запису

Для запуску програми Windows Live Writer виконайте команду Пуск>Всі програми>Windows Live>Редактор блогів Windows Live. Якщо програма запущена вперше, додайте обліковий запис свого блогу. Тобто вкажіть назву служби блогів, яку ви використовуєте, веб-адресу свого блогу, своє ім’я користувача та пароль.

Програма Windows Live Writer підтримує роботу з кількома обліковими записами блогу. Щоб додати новий обліковий запис, відкрийте головне меню програми, виберіть команду Параметри, перейдіть на вкладку Облікові записи і клацніть кнопку Додати.

Публікація повідомлення на блозі

Запустіть програму Windows Live Writer, виконавши команду Пуск>Всі програми>Windows Live>Редактор блогів Windows Live.

Уведіть тему нового повідомлення та його зміст. Задайте для повідомлення категорію. Якщо потрібно, вставте у повідомлення зображення.

Опублікуйте повідомлення, клацнувши кнопку Опублікувати, та перегляньте його на блозі.