IV. Огляд технологій та ресурсів, призначених для освітян

12. Програми підвищення продуктивності

12.2. Windows Live Mail

Windows Live Mail — це клієнтська програма для роботи з електронною поштою. Вона підтримує роботу з усіма найпоширенішими поштовими системами, зокрема з Hotmail, Gmail, Yahoo!, Mail.ru. Навіть за відсутності підключення до Інтернету Windows Live Mail дозволяє переглядати отриману раніше електронну пошту, календарі та контакти.

Підключення облікового запису пошти

Під час першого запуску програма Windows Live Mail попросить ввести свій Windows Live ID, після чого ви зможете підключитися до поштової скриньки Windows Live Hotmail. За потреби ви також можете додати обліковий запис іншої поштової служби.

Виконайте команду Пуск>Всі програми>Пошта Windows Live. Уведіть свій Windows Live ID.

Додайте поштовий обліковий запис, відкривши меню програми і виконавши команду Параметри>Облікові записи електронної пошти.

Робота з контактами

Перейшовши до папки Контакти програми Windows Live Mail, ви отримаєте доступ до всіх своїх контактів і категорій (списків розсилки), наявних у службі Windows Live. Контакти та категорії, створені у програмі Windows Live Mail, додаються і до списку контактів служби Windows Live. Це означає, що коли ви, працюючи з Windows Live Mail вдома, додасте важливий контакт, то, увійшовши у Windows Live зі свого робочого комп'ютера, побачите його у списку контактів служби.

Створення контакту і категорії

Виконайте команду Пуск>Всі програми>Пошта Windows Live.

Перейдіть до папки Контакти.

Клацніть кнопку Контакт або Категорія в області Створити і введіть необхідні дані.

Обробка електронної пошти

Програма Windows Live Mail надає великий набір засобів для обробки повідомлень електронної пошти. Ви можете читати та надсилати повідомлення, додавати вкладення, отримувати сповіщення про те, що ваша пошта прочитана, призначати для повідомлень категорії.

Виконайте команду Пуск>Всі програми>Пошта Windows Live. Клацнувши кнопку Повідомлення електронної пошти, створіть повідомлення і відправте його.

Виконайте команду Знаряддя>Надіслати/отримати>Оновити всі та перевірте, чи не надійшли вам нові повідомлення. Прочитайте вхідне повідомлення і дайте відповідь на нього.

Використання календаря

Перейшовши до папки Календар програми Windows Live Mail, ви отримаєте доступ до всіх своїх календарів, створених у службі Windows Live. Перевага клієнтської програми Windows Live Mail полягає у тому, що вона дозволяє переглядати календарі без підключення до Інтернету.

Виконайте команду Пуск>Всі програми>Пошта Windows Live.

Перейдіть до папки Календар, клацніть кнопку Подія, щоб створити нову подію.

Виберіть календар, у який буде додано інформацію про подію, введіть її тему та опис і клацніть кнопку Зберегти й закрити.