IV. Огляд технологій та ресурсів, призначених для освітян

12. Програми підвищення продуктивності

12.1. Загальний огляд пакета «Основні компоненти Windows Live 2012»

Окрім уже розглянутих онлайнових програм служба Windows Live включає пакет «Основні компоненти Windows Live 2012». До його складу входять безкоштовні клієнтські програми Майкрософт для роботи з фотографіями, відео, електронною поштою, для передавання миттєвих повідомлень, ведення блогу тощо. Пакет «Основні компоненти Windows Live 2012» доступний як українською, так і російською мовою.

Завантаження й інсталяція пакета

У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку http://windows.microsoft.com/uk-UA/windows-live/essentials-home

За потреби змінити мову інтерфейсу, якою ви хотіли б користуватися під час роботи з програмами пакета «Основні компоненти Windows Live 2012», клацніть посилання Змінити.

Клацніть кнопку Завантажити зараз. У вікні, що відкрилося, клацніть кнопку Зберегти файл. Розпочнеться завантаження файлу wlsetup-web.exe; дочекайтеся завершення цього процесу.

Перейдіть до папки, в яку завантажили файл wlsetup-web.exe, і двічі клацніть його, щоб інсталювати пакет «Основні компоненти Windows Live 2012».

Призначення програм пакета «Основні компоненти Windows Live 2012»

• Windows Live Mail — робота з електронною поштою.
  • Windows Live Writer — керування блогом.
  • Windows Live Messenger — відправка і прийом миттєвих повідомлень.
  • Фотоколекція Windows Live — впорядкування графічних зображень.
  • Кіностудія Windows Live — створення простих відеофільмів.