III. Інтернет-середовище для освітян

9. Пошук і спілкування з учасниками мережі

9.1. Пошук у мережі зареєстрованих учасників і спілкування з ними

Мережа «Партнерство в навчанні» містить каталог зареєстрованих у ній учасників з усього світу, які зробили свій персональний профіль загальнодоступним. Завдяки цьому ви маєте можливість знайти будь-якого зареєстрованого учасника мережі незалежно від того, у якій країні він проживає.

Пошук учасника

У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку мережі «Партнерство в навчанні» й увійдіть у мережу.

На панелі навігації клацніть посилання Спільноти і у меню, що відкрилося, виберіть команду Знайти користувача.

Вкажіть параметри пошуку учасника мережі, наприклад за країною проживання, віком учнів, предметом викладання або іменем і прізвищем.

Щоб розпочати спілкування з певним учасником мережі, відкрийте його профіль і клацніть посилання на його обліковий запис Facebook, Skype, Twitter або блог.