III. Інтернет-середовище для освітян

11. Ресурси мережі «Партнерство в навчанні»

11.1. Робота з ресурсами

Ресурсами в мережі «Партнерство в навчанні» називають документи та відеокліпи, вміст яких сприяє особистому та професійному зростанню педагогів, документи та відеокліпи, що їх можна використовувати під час викладання, а також засоби і програмне забезпечення, призначені для навчання у класі та поза його межами. Для доступу до ресурсів призначено розділ Ресурси.

Ви можете додавати до мережі власні ресурси, завантажувати ресурси з мережі на свій комп'ютер, відкривати їх у вікні потрібної програми, видаляти з мережі ресурси, які додали особисто.

Ресурси мережі розміщено у трьох розділах.

• Навчальні відео — тут зберігаються відеоматеріали, які сприяють особистому та професійному зростанню педагогів.
  • Навчальні матеріали — розділ, призначений для зберігання навчальних матеріалів, що їх можна використовувати під час викладання.
  • Безкоштовні інструменти — у цьому розділі містяться доступні для завантаження засоби і програми, якими можуть зацікавитися педагоги.

Додавання навчального відео в мережу

Ресурси, що додаються в описаний далі спосіб, призначені для особистого та професійного розвитку педагогів.

• У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку мережі «Партнерство в навчанні» й увійдіть у цю мережу. Відкрийте меню Ресурси.
  • Виконайте команду Додати відео.
  • Заповніть усі поля і клацніть кнопку Подати.

Додавання навчального матеріалу в мережу

Ресурси, що додаються в описаний далі спосіб, призначені для використання у класних кімнатах.

• Виконайте команду Додати навчальні матеріали.
  • Заповніть усі поля і клацніть кнопку Подати.

Пошук навчальних матеріалів, відео та безкоштовних програм

Виберіть команду Навчальні матеріали, Навчальні відео або Безкоштовні інструменти.

Задайте параметри пошуку, знайдіть потрібний ресурс і завантажте його на свій комп'ютер.

Пошук ресурсів учасника

У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку мережі «Партнерство в навчанні» й увійдіть у цю мережу. Відкрийте меню Спільноти.

Виконайте команду Знайти користувача.

Зайдіть і відкрийте профіль учасника мережі, ресурси якого вас зацікавили. Клацніть значок з кількістю ресурсів цього учасника.

Клацніть ресурс, щоб переглянути його або завантажити на свій комп'ютер.