III. Інтернет-середовище для освітян

10. Обговорення

10.3. Створення обговорення

Перш ніж створювати обговорення, продумайте такі аспекти.

• Хто буде учасником обговорення — учителі школи, які мають певний досвід викладання, чи, скажімо, інші спеціалісти сфери освіти окремого району або області?
  • Якою буде спеціалізація обговорення? Наприклад, це буде дискусія, призначена для вчителів-математиків загальноосвітніх шкіл чи шкіл з поглибленим вивченням математики? Якщо тематику обговорення обрано вдало, воно буде змістовними, а коментарі, якими обмінюватимуться учасники, точно відповідатимуть темі.
  • Чим цінним учасники обговорення зможуть поділитися один з одним? Навряд чи хтось приєднається до обговорення, якщо не буде впевнений у доцільності своєї участі в ньому.

У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку мережі «Партнерство в навчанні» й увійдіть у мережу.

На панелі навігації клацніть посилання Спільноти і в меню, що відкрилося, виберіть команду Обговорення.

Клацніть посилання Нове обговорення. Розпочати.

Заповніть всі поля і клацніть кнопку Почати обговорення.