III. Інтернет-середовище для освітян

10. Обговорення

10.2. Участь у обговоренні

Учасники спільноти мають можливість:

• вести дискусії по темі обговорення;
  • переглядати документи, надані у спільне користування.

Ведення дискусії по темі обговорення

Вести дискусії з учасниками мережі «Партнерство в навчанні» по темі обговорення ви можете, додаючи коментарі на сторінку обговорення. Звичайно, вони мають бути цікавими для всіх учасників обговорення і стосуватися його теми.

• У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку мережі «Партнерство в навчанні» й увійдіть у цю мережу.
  • На панелі навігації клацніть посилання Спільноти і в меню, що відкрилося, виберіть команду Обговорення.
  • Уведіть свій коментар в поле Add comment, а потім клацніть кнопку Add comment.

Перегляд спільних документів

Ініціатор обговорення може надавати певні документи, щоб ознайомити інших учасників з додатковою інформацією. Усі такі файли відображаються в області Схожі зміст. Учасники можуть завантажувати надані файли на свій комп'ютер або відкривати їх лише для перегляду.

• У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку мережі «Партнерство в навчанні» й увійдіть у мережу.
  • Відкрийте обговорення, що вас зацікавило, і клацніть потрібний файл в області Схожі зміст.