III. Інтернет-середовище для освітян

10. Обговорення

10.1. Пошук цікавого обговорення

Забезпечення можливості створення обговорень та участі у них усіх бажаючих — одна з найважливіших функцій освітньої мережі «Партнерство в навчанні». Саме в обговореннях учасники мережі можуть швидко отримувати відповіді на запитання, які їх цікавлять, спілкуватися з однодумцями, ділитися досвідом з колегами-педагогами з інших міст, областей і навіть країн.

Обговорення в мережі «Партнерство в навчанні» — це сторінка, на якій учасники мережі зі схожими поглядами можуть спілкуватися між собою, ділитися думками й обговорювати теми, які їм цікаві. Крім того, учасники обговорення можуть ознайомитися з різними документами, графічними та відеоматеріалами, які автор обговорення надав у спільне користування.

В освітній мережі «Партнерство в навчанні» дуже багато сторінок з обговореннями, і їх кількість продовжує зростати. Тому для будь-якого учасника мережі дуже важливо знайти потрібне обговорення.

У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку мережі «Партнерство в навчанні» й увійдіть у мережу.

На панелі навігації клацніть посилання Спільноти і в меню, що відкриється, виберіть команду Обговорення. У поле пошуку введіть тему, яка вас цікавить. Клацніть кнопку початку пошуку.

У результатах пошуку клацніть назву обговорення, яке привернуло вашу увагу.