II. Платформа для навчальних закладів

7. Використання Outlook Web App

7.4. Обмін миттєвими повідомленнями

З допомогою Outlook Web App можна спілкуватися з будь-ким із користувачів програми — так само, як у Skype, Windows Messenger та інших службах миттєвих повідомлень.

Щоб уможливити таке спілкування, потрібно додати користувача до свого списку контактів служби миттєвих повідомлень.

Додавання користувача до списку контактів служби миттєвих повідомлень

У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку https://login.microsoftonline.com й увійдіть у Microsoft Office 365 під своїм обліковим записом. Відкрийте Outlook Web App.

Зайдіть у службу обміну миттєвими повідомленнями. Для цього відкрийте меню в правому верхньому куті екрана і виберіть команду Ввійти до служби миттєвих повідомлень.

Перейдіть до потрібної адресної книги, глобальної або загальної, клацніть контакт правою кнопкою миші і виберіть команду Додати до списку контактів миттєвих повідомлень.

Відправка миттєвого повідомлення

Увійдіть у Microsoft Office 365 під своїм обліковим записом. Відкрийте Outlook Web App. Зайдіть у службу обміну миттєвими повідомленнями.

Клацніть правою кнопкою миші потрібний контакт зі списку контактів служби миттєвих повідомлень, списку контактів Outlook Web App або з повідомлення електронної пошти і виберіть команду Розмова. У нижній частині вікна, що відкриється, введіть текст повідомлення та натисніть клавішу Enter, щоб відправити його.

Щоб вийти з режиму обміну миттєвими повідомленнями, клацніть своє ім'я у правому верхньому куті вікна і виберіть команду Вийти зі служби обміну миттєвими повідомленнями.