II. Платформа для навчальних закладів

7. Використання Outlook Web App

7.3. Використання електронної пошти

У програмі Outlook Web App ви можете виконувати всі операції з керування електронною поштою: отримувати і читати листи, надавати відповіді на них, видаляти листи та впорядковувати їх, розміщуючи у відповідних папках. Ви також маєте можливість додавати до листів файли, запитувати сповіщення про їх читання або доставку, призначати для листів категорії, за якими згодом можна буде фільтрувати повідомлення.

Створення і відправка повідомлення

Відкрийте Outlook Web App і перейдіть до розділу Пошта. Виберіть команду Створити>Повідомлення. Клацніть кнопку Кому і вкажіть одержувачів повідомлення з глобального списку контактів вашого навчального закладу.

Для вибору одержувача з власного списку контактів клацніть ліворуч команду Контакти, виберіть контакт і клацніть кнопку Кому. Клацніть кнопку ОК, щоб вийти з адресної книги.

Уведіть текст повідомлення, за потреби, вкладіть у нього файл і встановіть сповіщення про читання або доставку. Відправте повідомлення, клацнувши кнопку Надіслати.

Читання повідомлення, надання відповіді на нього і видалення повідомлення

Доставлені у вашу поштову скриньку повідомлення електронної пошти за умовчанням зберігаються в папці Вхідні програми Outlook Web App. Якщо у ній є непрочитане повідомлення (відображається жирним шрифтом), клацніть його, і ви зможете побачити його текст.

Ви можете надати відповідь на повідомлення, клацнувши його правою кнопкою миші і вибравши команду Відповісти. Для видалення повідомлення клацніть його правою кнопкою миші і виберіть команду Видалити.