II. Платформа для навчальних закладів

7. Використання Outlook Web App

7.1. Початок роботи

Однією з переваг Microsoft Office 365 є те, що для роботи з електронною поштою користувачам пропонується програма Outlook Web App — поштовий клієнт корпоративного рівня. Наявність зазначеної програми є відмінною особливістю Microsoft Office 365, що додає цій платформі зручності, оскільки Outlook Web App має більше функцій, ніж звичайний веб-інтерфейс для роботи з електронною поштою.

Сторінка з Outlook Web App відкривається після клацання посилання Outlook на головній сторінці Office 365. З допомогою цієї програми ви зможете отримати доступ до поштової скриньки через браузер із будь-якого комп'ютера, підключеного до Інтернету, а також читати і надсилати повідомлення електронної пошти, упорядковувати контакти, створювати завдання та керувати календарем.

Вибір мови інтерфейсу й часового поясу

У браузері Internet Explorer перейдіть на сторінку https://login.microsoftonline.com й увійдіть у систему під своїм обліковим записом Office 365. Клацніть посилання Outlook.

У списках Язык і Часовой пояс виберіть українську мову для інтерфейсу і часовий пояс. Завершивши введення даних, клацніть кнопку OK. Після цього ви потрапите до своєї поштової скриньки і відразу зможете нею користуватися.

Створення підпису

Перш ніж розпочинати роботу з поштою, варто створити підпис, тобто текст, що автоматично додаватиметься до повідомлень, які ви будете відправляти. Підпис може бути, наприклад, таким: «З повагою, Ім'я Прізвище». Щоб створити підпис, виконайте такі дії.

Відкрийте сторінку https://login.microsoftonline.com й увійдіть під своїм обліковим записом Office 365. Клацніть посилання Outlook.

Відкрийте меню Параметри і виберіть команду Переглянути всі параметри. Клацніть команду Настройки і введіть текст підпису в області Підпис електронної пошти. Встановіть прапорець Автоматично долучати мій підпис до повідомлень, які я надсилаю і збережіть зміни.