5. Спілкування з учнями та батьками

• Створивши у службі Windows Live групу, ви зможете, витрачаючи мінімум зусиль і часу, надсилати учасникам групи різноманітну інформацію (навчальні завдання, тести, об'яви тощо).

Почати урок
  • У службі Windows Live ви можете у режимі реального часу спілкуватися з іншими користувачами, обмінюючись з ними текстовими повідомленнями.

Почати урок
  • Блог — це зручний інструмент для консультування учнів. Створюючи коментарі до ваших повідомлень, учні зможуть задавати вам запитання, а ви, відповідаючи на коментарі або розміщуючи на блозі нові повідомлення — відповідати на них.

Почати урок
  • Створивши групу у службі Windows Live, ви матимете можливість публікувати у ній знімки, зроблені вами особисто або вашими учнями під час різноманітних шкільних заходів — екскурсій, концертів, позакласних уроків і т. п.

Почати урок
  • Розмістивши фотографії в блозі, ви зможете супроводжувати їх детальним описом, розказати про свої враження або дізнатися думку відвідувачів.