5. Спілкування з учнями та батьками

5.5. Публікація фотографій в блозі

Публікуючи фотографі в блозі, ви маєте дещо більше можливостей, ніж у разі їх публікації в групі Windows Live. Ви можете не тільки викладати фотографії для перегляду всіма бажаючими, а й супроводжувати їх детальним описом предметів і людей, які на цих фото зображені, описувати свої враження від заходу, зазначаючи, що вам сподобалось, а що ні. Причому додавати фотографії в блог будете лише ви як власник блогу — ніхто інший цього робити не зможе.

Публікація фотографій у блозі

Увійдіть у свій блог як адміністратор. Виконайте команду Me Blog > New Post і введіть текст нового повідомлення, наприклад текст звіту про позакласний захід.

Клацніть кнопку Додати зображення, а потім — кнопку Обрати файли. Виберіть фотографії, які будуть вставлені в текст повідомлення, і клацніть кнопку Зберегти всі зміни.

Клацніть кнопку Вставити галерею. Щоб завершити публікацію повідомлення, клацніть кнопку Опублікувати.

• Ви можете перетворити свій блог на ресурс, який міститиме не лише цікаву текстову інформацію, а й багатий ілюстративний матеріал. Це можуть бути зображення, що доповнюють навчальні тексти, графічні роботи учнів, подані на конкурс, звіти про позакласні заходи.
  • Проте не забувайте, що чужі фотографії в Інтернеті охороняються авторським правом, якщо немає інших чітких вказівок. Тому буде незаконним, якщо ви скопіюєте фото, яке охороняється авторським правом, та виставите його на своєму блозі. Навіть якщо ви вкажете автора та створите посилання на сторінку з оригіналом, ваші дії будуть неправомірними. Такі заходи не здатні замінити згоду автора.