5. Спілкування з учнями та батьками

5.4. Публікація фотографій в групі

Як створити групу у службі Windows Live та які можливості це надає, описано в розділах 2.2 та 4.1. Зокрема, там йдеться про те, що для групи виділяється місце у службі SkyDrive, де можна зберігати документи і фотографії.

Таким чином, створивши групу, ви матимете можливість публікувати у ній знімки, зроблені вами особисто або вашими учнями під час різноманітних шкільних заходів — екскурсій, концертів, позакласних уроків і т. п. Додані в групу фото зможуть переглядати всі її учасники.

Публікація фотографій в групі

Увійдіть в службу Windows Live, наведіть вказівник миші на меню SkyDrive і клацніть у ньому команду Групи. Перейдіть на сторінку групи.

Клацніть спочатку посилання Фотографії, а потім — посилання Створити альбом.

Вказавши ім'я альбому, виберіть на локальному диску файли, які будуть завантажені до альбому.

Клацніть кнопку Продовжити, і ви повернетесь на сторінку альбому.

За потреби виберіть інший спосіб подання списку фотографій в альбомі. Це робиться за допомогою кнопок Ескізи та Докладно.

Перегляд фотографій

Перейдіть на сторінку групи і клацніть альбом фотографій.

Клацніть файл, який ви хочете переглянути. Для переходу до іншої фотографії клацніть у нижній частині вікна на її зменшеному зображенні.

Щоб повернутися до списку фотографій, клацніть кнопку із зображенням стрілки у правому верхньому куті вікна.

• Онлайнову спільноту у вигляді групи Windows Live можна створювати з різними цілями — для спілкування з учнями і батьками, членами гуртка, який ви ведете, колегами. Однією з переваг такого способу спілкування є можливість обмінюватися фотографіями, публікуючи їх у середовищі групи у онлайновому сховищі SkyDrive.
  • Збережені у SkyDrive файли фотографій можна перейменовувати і копіювати, додавати до фотографій заголовки.