5. Спілкування з учнями та батьками

5.2. Обмін миттєвими повідомленнями в Messenger

Служба Windows Live надає своїм користувачам платформу для обміну миттєвими повідомленнями, за допомогою якої ви можете у режимі реального часу спілкуватися з іншими користувачами, обмінюючись з ними текстовими повідомленнями. Служба Messenger, яка забезпечує таке спілкування, працює через веб-інтерфейс, а отже, ніякої додаткової програми на свій комп'ютер вам встановлювати не потрібно.

Щоб отримати можливість спілкуватися у Messenger з певним користувачем, його потрібно додати до списку друзів. Після цього такий користувач набуває статусу вашого другa.

Додавання користувачів для спілкування

Увійдіть у службу Windows Live. Наведіть вказівник миші на посилання Messenger і виберіть команду Додати друзів. Якщо ви вперше виконуєте цю команду, підтвердьте своє ім'я.

Уведіть електрону адресу людини, яку ви хочете мати своїм другом у програмі Messenger, і клацніть кнопку Далі. Якщо хочете, встановіть прапорець Додати цього користувача до списку уподобань, щоб переглядати інші новини спільноти, клацніть кнопку Запросити і запрошення до спілкування буде відправлено.

Прийняття запрошення

Якими мають бути ваші дії, коли запрошення надіслано вам і ви згодні прийняти його, описано далі. (Так само мають діяти користувачі, які отримали запрошення від вас).

Увійдіть у свою поштову скриньку. Відкрийте лист із запрошенням і клацніть кнопку Переглянути запрошення.

Коли вас буде направлено на вашу сторінку у службі Windows Live, клацніть на ній кнопку Прийняти.

Початок спілкування

Список ваших друзів відображається у правій частині сторінки Windows Live в області Друзі у програмі Messenger. Після того як людина стане вашим другом, ви бачитимете її статус, тобто чи присутня вона в онлайні і чи може спілкуватися.

Наведіть вказівник миші на ім'я одного з друзів, присутніх в онлайні. У меню, що відкрилося, виберіть команду Надіслати миттєве повідомлення.

Уведіть текст повідомлення і натисніть клавішу Enter для його відправки.

Якщо друзів у мережі немає, їм також можна написати повідомлення — вони зможуть переглянути його під час чергового входу в програму.

• За допомогою Messenger можна дуже швидко обмінятися думками з певних питань, домовитися про зустріч, отримати відповідь на своє запитання.
  • Спілкуватися у Messenger ви можете з користувачем, який має ідентифікатор Windows Live і включений до списку цієї програми (має статус вашого друга).