4. Підготовка до проведення уроків

4.4. Публікація класного журналу на блозі

Після вставки в блог посилання на класний журнал всі відвідувачі блогу матимуть можливість переглядати його. Зверніть увагу на ту обставину, що для цього у службі Windows Live до файлу класного журналу потрібно встановити спільний доступ для всіх користувачів мережі Інтернет.

Настроювання спільного доступу
до файлу журналу

Перейдіть у вікно служби Windows Live. Клацніть спочатку посилання SkyDrive,
а потім рядок файлу класного журналу.

Клацніть посилання Змінити дозволи, встановіть дозвіл Для всіх і клацніть
кнопку Зберегти.

Клацніть рядок файлу класного журналу,
а потім клацніть Отримати посилання. Скопіюйте посилання у буфер обміну.

Створення нового повідомлення
в блозі з посиланням на журнал

Зайдіть на блог як адміністратор.
Виконайте команду My Blog > New Post.

Уведіть текст нового повідомлення і за допомогою кнопки Вставити/редагувати посилання додайте з буфера обміну посилання на класний журнал.

Клацніть кнопку Опублікувати.

Перевірка посилання

Перейдіть на сторінку Майстерня
та виконайте команду My Blog > Read Blog.

Клацніть посилання на класний журнал,
щоб дізнатися, чи діє воно належним чином.

• Поєднуючи різні методи публікації матеріалів на блозі — створення повідомлень, посилань
    на файли, розміщені у SkyDrive, завантаження файлів у бібліотеку блогу і розміщення посилань на них, ви можете з успіхом використовувати блог для вирішення різноманітних завдань, пов'язаних з навчанням та викладанням.
  • Створивши у службі SkyDrive електронну таблицю з результатами учнів, розмістіть посилання на неї на блозі, щоб батьки учнів могли контролювати досягнення своїх дітей. Перевага такого методу потягає у тому, що ви можете доповнювати таблицю, не перезавантажуючи її
    на блог — відвідувачам автоматично надаватиметься останній її варіант.