3. Планування як інструмент керування часом

3.4. Додавання календаря і документа на блог

Якщо ви розмістите на блозі посилання на календар або документ, усі відвідувачі блогу матимуть можливість переглядати їх. Проте врахуйте, що попередньо для цих двох об'єктів потрібно надати спільний доступ у службі Windows Live. Як це зробити, описано у розділах 3.2 і 3.3.

Створення нового повідомлення
у блозі

Відкрийте у браузері сторінку блогу
і клацніть посилання Вхід.

Уведіть задані під час створення блогу логін і пароль і клацніть кнопку Вхід.

Створіть у блозі нове повідомлення, що міститиме посилання на документ і календар. Для цього виконайте команду My Blog > New Post.

Уведіть тему повідомлення і його текст, який інформуватиме відвідувачів, що ви розміщуєте на блозі посилання.

Отримання посилання на файл

Запустіть ще один екземпляр браузера або створіть у вікні браузера нову вкладку. Увійдіть у службу Windows Live, вказавши свої ідентифікаційні дані.

У службі SkyDrive перейдіть до розділу Документи.

Клацніть спочатку рядок файлу, а потім команду Отримати посилання, скопіюйте згенероване програмою посилання на файл у буфер обміну.

Вставка скопійованого посилання
у блог

Перейдіть у вікно створення повідомлення для блогу. Виділіть слово чи кілька слів, які потрібно перетворити на посилання на файл, і клацніть кнопку Вставити/редагувати посилання.

Натиснувши клавіші Ctrl+V, вставте посилання у вікно, що відкриється,
і клацніть кнопку Додати посилання.

У такий самий спосіб додайте посилання на календар і клацніть кнопку Опублікувати.

Перевірка вставлених посилань

Відкрийте меню My Blog і виберіть пункт
Read Blog.

Клацніть посилання на файл уроків, щоб перевірити, чи воно діє.

Поверніться на головну сторінку блогу і перевірте посилання на календар.

• На блозі можна розміщувати посилання на будь-які спільно використовувані файли — у такому разі вони стають доступними для всіх користувачів Інтернету.
  • Якщо йдеться про блог, призначений для класу, у якому ви є класним керівником, розмістіть на ньому посилання на календар заходів, інші документи, призначені для учнів та їхніх батьків.
  • У разі, якщо блог присвячений предмету, який ви викладаєте, розмістіть на ньому посилання на навчальні матеріали, завдання та тести.