3. Планування як інструмент керування часом

3.3. Ведення календаря групи

Як ви вже знаєте, у службі Windows Live можна створити онлайнову спільноту — групу, яка матиме власну адресу електронної пошти, дисковий простір у службі SkyDrive і календар.

Створивши групу для класу чи паралелі класів, ви зможете вести для неї календар, який міститиме інформацію про події, що стосуються групи. Це можуть бути дати проведення контрольних робіт, тестувань, позакласних заходів, батьківських зборів тощо. Можливість переглядати такий календар та редагувати його матимуть усі учасники групи.

Створення календаря групи

Увійдіть у службу Windows Live і наведіть вказівник миші на посилання SkyDrive.

Виберіть у меню команду Групи, щоб відобразити список груп, у яких ви є учасником.

Перейдіть на сторінку потрібної групи.

Клацніть посилання Календар. Оскільки календаря у групи ще немає, відобразиться вікно для його створення.

Клацніть кнопку Додати календар, і ви відразу перейдете до сторінки календаря.

За потреби змініть спосіб його подання, клацнувши вкладку День, Тиждень, Місяць, Порядок денний.

Додавання, редагування
і видалення подій

Для додавання події до календаря клацніть клітинку відповідної дати і виберіть пункт Додати.

Уведіть опис події, місце її проведення, час початку і завершення, і клацніть кнопку Зберегти.

Щоб відредагувати або видалити подію, наведіть на неї вказівник миші та, клацнувши посилання Редагувати подію, внесіть необхідні зміни, або клацніть посилання Видалити подію.

• Календар групи допоможе вам планувати всю пов'язану з нею діяльність.
  • Забезпечте нагадування про події та завдання, які стосуються групи. Це легко зробити, оскільки група має власну адресу електронної пошти. Листи, що надходять на неї, отримають усі члени групи.
  • Щоб зробити календар доступним для широкої аудиторії, опублікуйте його на блозі. Якщо ж йдеться про календар, призначений для певної спільноти, створіть для неї групу у службі Windows Live і користуйтеся календарем групи.