3. Планування як інструмент керування часом

3.2. Ведення власного календаря

Служба Windows Live пропонує онлайновий календар, який допоможе вам планувати всі свої справи — як пов'язані з професійною діяльністю, так і особисті. У календарі зберігатиметься інформація про те, коли (у який день і о котрій годині), де та з ким необхідно поспілкуватися, які питання слід вирішити, які завдання виконати.

Включивши відповідну функцію, ви отримуватимете повідомлення з нагадуванням про майбутні події та завдання, які потребують виконання. У разі потреби ви можете створити кілька календарів і надавати доступ до своїх календарів іншим користувачам.

Доступ до календарів та їх відображення

Увійдіть на сайт live.com, вказавши дані свого ідентифікатора Windows Live, наведіть вказівник миші на посилання Hotmail і виберіть у меню пункт Календар.

Перевірте свій часовий пояс і клацніть кнопку Перейти до свого календаря.

Відкриється вікно з календарною сіткою, на якій відображено всі календарі, біля назв яких встановлено прапорці.

Щоб приховати або відобразити календар, зніміть або встановіть відповідний прапорець.

Додавання, редагування і видалення подій

Перейдіть на сторінку календарів, клацніть дату події, інформацію про яку ви хочете внести, і виберіть пункт Додати.

Уведіть опис події, місце її проведення, календар, до якого її потрібно занести, час початку та завершення, і клацніть кнопку Зберегти.

Щоб відредагувати або видалити подію, наведіть на неї вказівник миші та, клацнувши посилання Редагувати подію, внесіть необхідні зміни, або клацніть посилання Видалити подію.

Створення календаря

Якщо ви створите особистий календар та окремі календарі для різних видів своєї професійної діяльності, вам легше буде відстежувати події і керувати своїми завданнями.

Перейдіть на сторінку календарів і клацніть послання Додати новий календар.

Уведіть назву календаря, задайте для нього колір і клацніть кнопку Зберегти.

Надання спільного доступу до календаря

Перейдіть на сторінку з календарями, клацніть посилання Спільний доступ і виберіть календар, до якого хочете надати спільний доступ.

Встановіть перемикач Надати спільний доступ до цього календаря, задайте параметри спільного доступу і клацніть кнопку Зберегти.

Отримання посилання на спільний календар

Зробивши календар доступним для спільного доступу, ви можете надіслати посилання на нього іншим користувачам або розмістити його на блозі.

Щоб отримати посилання, клацніть календар, до якого надано спільний доступ, а потім клацніть посилання Редагувати параметри спільного доступу.

Клацніть посилання переглянути у браузері і скопіюйте посилання на календар у буфер обміну. Для цього виділіть його в рядку адреси і натисніть клавіші Ctrl+C.

Тепер ви можете за допомогою клавіш Ctrl+V вставити посилання в електронне повідомлення або на блог.

• Календар служби Windows Live допоможе вам у плануванні своїх справ та діяльності, пов'язаної з професією.
  • Створіть календар для різноманітних подій та заходів (батьківських зборів, нарад, походів до театру, чергувань по школі тощо).
  • Забезпечте нагадування про ці заходи усім зацікавленим особам. Нагадування можуть надходити електронною поштою, на мобільний пристрій або у програму Messenger.
  • Календар можна зробити доступним для інших користувачів та опублікувати на блозі.