2. Початок роботи

2.2. Створення онлайнової спільноти

У службі Windows Live можна створити онлайнову спільноту для класу, у якому ви є класним керівником або викладаєте. Така спільнота називається групою і має:

• середовище для зберігання документів;
  • календар;
  • власну адресу електронної пошти.

Створивши групу і приєднавши до неї користувачів (учнів, батьків, колег), ви зможете:

• розмістити в онлайні документи, які будуть доступні всім членам групи;
  • надсилати повідомлення електронної пошти,
    які отримають усі члени групи;
  • вести календар групи, який повідомлятиме
    членів групи про майбутні події.

Вхід у службу Windows Live

Запустіть браузер Internet Explorer і перейдіть на сторінку www.live.com.

Увійдіть у службу Windows Live, вказавши відповідну адресу електронної пошти і пароль, та клацнувши кнопку Увійти.

Початок створення групи

Коли відкриється ваша домашня сторінка служби, наведіть вказівник миші на посилання SkyDrive і виберіть у меню, що відкриється, команду Групи.

Відкриється сторінка, де перелічено групи Windows Live, до яких ви входите. Клацніть посилання Створіть групу.

Завершення створення групи

На сторінці, що відкриється, задайте для групи назву та електронну адресу. На цю адресу ви та інші учасники групи зможете надсилати повідомлення, призначені всім її учасникам.

Завершивши введення необхідних даних, клацніть кнопку Створити. Групу буде створено.

Запрошення учасників до групи

Клацніть посилання Запросити користувача і на сторінці, що відкриється, введіть адресу електронної пошти користувача, який має стати учасником групи.

Клацніть кнопку Надіслати. На вказану вами адресу поштової скриньки буде відправлене запрошення приєднатися до вашої групи.

Коли запрошений користувач клацне посилання Переглянути группу у листі електронної пошти, він перейде на сайт live.com і зможе приєднатися до групи. На одному з етапів йому знадобиться ввести свої реєстраційні дані Wondows Live.

• Групи Windows Live — це віртуальні спільноти, члени яких мають можливість спільно використовувати документи, обмінюватися повідомленнями та вести календар.
  • Створивши таку групу для класу, ви зможете швидко розсилати учням та їхнім батькам повідомлення, завантажувати у середовище групи документи (завдання, фотографії, роботи учнів тощо), щоб зробити їх доступними для всіх членів групи.
  • Календар групи допоможе вам вчасно сповіщати учнів та їхніх батьків про події та заходи, які ви плануєте проводити.